🔹 Cargo komplexy UST Inc. pro těžební společnosti

Výhody nadzemních dopravních systémů SkyWay

Traťová struktura uST, která je odolná vůči extrémním teplotám, může být účinně aplikována i v arktických podmínkách. Řešení je vhodné pro organizaci dopravního spojení v těžko přístupných oblastech se složitým terénem, kde probíhá těžba nerostných surovin.

Dopravně-infrastrukturní komplexy mohou propojit velké logistické uzly pro operativní dodání jakéhokoli druhu nákladu: sypkého, kusového, tekutého. V případě nebezpečného nákladu poskytuje transport uST bezkonkurenční spolehlivost díky svým konstrukčním vlastnostem a pohybu na druhé úrovni (bez dopravních zácp a náhodných překážek).

Roční produktivita komplexů uST je až 100 milionů tun. Rychlost bezpilotních elektromobilů na ocelových kolech je až 150 km/h a životnost traťové struktury před generální opravou je 50 let a víc.

Ve srovnání s tradičními silnicemi je trať pro vozidla uST vedena po kratší trajektorii. To je možné díky specifičnosti kolejnicově-strunové estakády, která je přizpůsobivější terénu. Během přepravy nákladu je pro monitorování zapojen automatizovaný řídicí systém.

Bezpilotní elektrická vozidla na ocelových kolech s hladkým chodem jsou vybavena systémem proti vykolejení, který zajišťuje stabilitu a zabraňuje svislému odtržení od kolejnice a převrácení. Tratě uST nepotřebují ošetření odmrazovacími solemi a přeprava nákladu se provádí za každého počasí: mlha, vánice, liják a bouře.

👉 Více o nákladních dopravních sytémech a komplexech na stránce UST Inc. 👈