🔹 Indie zintenzivnila svůj zájem o SkyWay

Asi nikdo se nebude divit, že právě Indie se stala častým návštěvníkem technologického centra v Sarjah (SAE), kde sídlí testovací a certifikační centrum nadzemní strunové dopravní technologie SkyWay. Společnost uSky Transport zde zaštiťuje distribuci nové technologie v regionu tropických oblastí.

Po nedávných návštěvách ministra turismu Indie a dalších podnikatelských kruhů s vazbami na indickou vládu, navštívili kontraktační centrum SkyWay manažeři Green Hydrotech Projects. Je to společnost, která pomáhá zahraničním organizacím v oblasti obnovitelných zdrojů energie vstoupit na indický trh.

OTÁZKY K ZAMYŠLENÍ
▫️ Potřebuje Indie novou dopravu? ▫️ Je Indie zajímavý trh díky svojí velikosti? ▫️ Daří se Indii zlepšovat své ekonomické podmínky? ▫️ Bylo by dobré spoluvlastnit technologii, kterou tam budují?

Příležitost změnit život

Být spolumajitelem technologie, která dobývá svět, znamená konec starostí s financemi nejen pro nás, ale i další generace našich rodin. Tato technologie postupně nahradí dnešní zastaralé a nevyhovující dopravní systémy po celém světě. SkyWay je přitom první, kdo vstupuje na světový trh. Zakupte si podíly této společnosti a založte rodinné mezigenerační bohatství. Odkládejte si malé částky od 50 USD měsíčně (cca 1.300 Kč) a nakumulujte si vlastní poklad: zaregistrujte si svůj klientský účet u SkyWay Capital » ZDE « Co očekávám od SkyWay já osobně? Dozvíte se » ZDE «