🔹 Také Rusko buduje dopravní technologii SkyWay / uSky od Unitsky String Technologies Inc.

Již více ruských měst projevilo zájem o novou nadzemní dopravu naší společnosti.

Televizní kanál „Rossija 1“ připravil reportáž o dopravě Unitsky String Technologies Inc., který úřady v Leningradské oblasti považují za řešení problému dopravních zácp v regionu. Technologie Ust Inc. by se mohla objevit v obcích Murino a Nové Děvjatkino. Již dříve bylo dopravně-infrastrukturní řešení uST představeno gubernátorovi Leningradské oblasti Alexandrovi Drozdenkovi.

Zvláštní pozornost novináři věnovali rychlosti přepravy. Dnes cesta z Nové Děvjatkina do nejbližší stanice metra ve špičce autobusem trvá zhruba hodinu. Korespondent zdůraznil, že díky nadzemnímu charakteru kolejnicově-strunové estakády by doprava uST zvladla takovou vzdálenost za několik minut. To nejen zkrátí čas cesty, ale také pomůže výrazně uvolnit silnice.

Jak bylo uvedeno v reportáži, regionální vláda má zájem o realizaci technologie. V regionu se zatím diskutuje o dvou pilotních trasách. První ruská dopravní linka uST by se mohla objevit v Murinu. K posouzení nákladů na výstavbu komplexů uST guvernér pověřil výbory pro dopravu a urbanistickou politiku, aby vypočítaly projektový model ve spolupráci s Unitsky String Technologies Inc.

Předprodej majetkových podílů naší technologie ve fázi pre-IPO se uzavírá letos. Kdy můžete očekávat první pravidelné dividendy?

👉 Zjistíte zde 👈