🔹 Investujte s velkým diskontem. Cena je to, co zaplatíte. Hodnota je to, co dostanete.

Opravdu málokdy má běžný člověk šanci získat něco opravdu hodnotného za dobrou cenu. Když pak takovou příležitost potká, často neuvěří, že by se taková věc mohla přihodit zrovna jemu. Jsou to přece pouze boháči, kdo mají takové štěstí…

Jenže, ono se nejedná pouze o nějaké náhodné a nespravedlivé štěstí. To totiž přeje těm, kdo jsou připraveni. Připraveni využít dobré příležitosti, když se jim naskytne.

V čem je problém?

Ten neleží nikdy mimo nás, ale vždy pouze uvnitř. Člověk, který uvěřil, že nepatří mezi vyvolené, na které se může štěstí usmát, tak ho ani nedokáže rozeznat, pokud ho potká. Každý dokážeme vidět pouze to, na co jsme připravení. Věci, které naše vědomí nedokáže přijmout, ani nevidíme. Toto pravidlo platí jak pro to dobré, tak pro to špatné, s čím se v životě setkáváme.

Jak jste na tom vy?

Připadá vám skvělé, že můžete nyní zakoupit něco 14x nebo až 47x levněji? Máte radost, že můžete vaše peníze zhodnotit o 1.400% až 4.700% ? Říkáte si, že máte velké štěstí, když jste potkali tuto příležitost? Nebo je pro vás taková možnost neuvěřitelná a vaše vědomí vám říká, že toto přece není možné a běžným lidem se to nestává?

Koupíte si dnes 1Kč za několik haléřů?

Protože hodnota jednoho podílu technologie SkyWay je 1 USD, aktuálně nejvyšší diskont 1:47 znamená nákupní cenu 0,02 USD. U nejlevnějšího balíčku za 50 USD je diskont „pouze“ 1:14 – to znamená, že jednu Korunu dnes nakupujeme 14x levněji, tedy za 7,1 haléře. Více informací k ocenění podílů technologie SkyWay se dozvíte >ZDE<


Ceny základních balíčků = diskont a počet ks při jednorázové platbě. Existují možnosti balíčků na splátky při zachování výhodného diskontu. Pokud máte zájem využít této skvělé příležitosti ochránit a rozmnožit své peníze, kontaktujte mě: +420 775 945 772.