🔹 Mezinárodní úspěchy a komerční projekty technologie SkyWay v roce 2022

Generální konstruktér a autor nadzemní dopravní technologie SkyWay, zakladatel mezinárodní skupiny společností Unitsky String Technologies, pan Anatoly Unitsky, ve svém videu u příležitosti konce roku 2022 pověděl také o tom, jaké mezinárodní aktivity a úspěchy provázely jeho společnost v letošním roce. A protože jich bylo opravdu bezpočet, výsledkem je více než deset komerčních projektů z různých zemí celého světa. O některé z nich se s námi pan Unitský podělil, a já jsem tuto část pro vás upravila do českého jazyka:

Pokud vás zajímá více z úspěchů naší společnosti, celé jeho video v ruštině s možností anglických titulků si můžete prohlédnou ZDE:

Úspory požírá inflace, investice pracuje a vytváří zisk.

Tak co říkáte – je dobrý nápad vlastnit majetkový podíl v této společnosti? Dnes již všichni na vlastní kůži zažíváme, co znamená ztráta hodnoty našich úspor i čerstvě vydělaných peněz. Pokud tyto stále méně hodnotné peníze nyní vložíme do úspěšné společnosti (dokud mají aspoň nějakou cenu), můžeme si být jistí, že přicházející krizi zvládneme mnohem lépe než ten, kdo neinvestuje. Protože doprava je ten nejlukrativnější obor na světě, bez kterého nefunguje ani nic jiného. A tato technologie je budoucnost dopravy, která se nám právě zhmotňuje před očima.

Přeji nám co možná nejvíc bezstarostný rok 2023 plný hojnosti a zdraví.