🔹 Proč musí západní společnost zchudnout a jak se ochránit

Pokud stále ještě věříte, že procesy (zejména) od roku 2020 jsou náhoda nebo nečekaný důsledek, pak stále žijete v hypnóze a pravděpodobně nepřijmete nic z toho, co se vám já i další „již nespící“ pokoušíme říct. Svět vždy řídili ti nejsilnější a doslova ho vlastní. Dnes je to snadné – přes korporace, kterým patří 95% majetku, a které nám diktují životní styl i řídí naše vlády. Tedy, řídí vlády, které předtím sami vytvořili. Jsou to jejich služebníci a plní určené role.

Naše západní společnost v posledních staletích příliš zbohatla, získala dojem nadřazenosti nad zbytkem světa, příliš ho vykořisťovala a sama neskutečně zlenivěla. Navíc ten pocit blahobytu a nadřazenosti způsobil, že západní otroci nabyli dojmu, že jsou sami svobodní, a to není nikdy žádoucí. Líný, rozmazlený a neposlušný otrok není dobrá věc. Navíc, když díky rozvinutým technologiím už ani není zapotřebí na budování blahobytu pro majitele světa. V takovém případě je dříve elitní otrok nepotřebný a stává se neužitečným darmožroutem.

Možná už je jasnější, proč posledních více než sto let jsou majiteli světa podnikány kroky ke změně tohoto stavu. Ty procesy, které už opravdu snad všichni vidíme v posledních pár letech jsou jen velkým finále. Plandemie, válka, ekonomický a finanční kolaps…Většina západní civilizace zchudne tak, že ji přejdou všechny panské roupy. A to je cílem.

Pokud chcete alespoň o trochu lepší podmínky, než které čekají na běžné masy, uvěřte tomu, že máme řízeně přijít o všechno. Že nám mají všechna ta opatření kvůli plandemiím a válkám odebrat veškerý náš majetek, svobody a dostat nás do pozice opět poslušných a kmitajících otroků. Probuďte se z hypnózy a zkuste zachránit, co se dá.

Jsou věci, které jako jednotlivec nemůžeme ovlivnit. Majitelé světa se takto rozhodli a ani demonstrace na Václaváku jim v tom nezabrání. Demonstrace se majitelům světa líbí, hádky a nenávist mezi námi také. Bere nám to energii a čas na rozumné uvažování a osobní přípravu na nevyhnutelné.

Až peníze ztratí svoji cenu, pokud místo nich vlastníte zlato, stříbro nebo akcie komerčně úspěšné firmy, je vám to jedno. Váš majetek má skutečnou hodnotu a je jedno, v jaké měrné jednotce bude vyjádřený. Jestli to, co je dnes vyjádřené jako 100 Kč bude zítra vyjádřené jako 1.000.000 Kč je fuk. Hodnota je stejná, jen cena měrné jednotky padla dolů. Je jedno, jestli padne jakákoliv měna. Ty nemají žádnou reálnou hodnotu – jsou to poukázky na dluh, certifikáty, kterých si vlády natisknou, kolik chtějí.

Zlato a stříbro po tisíce let zachraňovalo lidi v těchto situacích, kdy se hroutily systémy a civilizace. Můžeme tedy i dnes věřit, že tomu tak bude. A podle toho, kdo a v jakém množství kovy skupuje, je jasné, jak se zařídit: ☎️ +420 775 945 772

Technologie, která mění celý dopravní obor, je ekologická, levná a efektivní. Technologie, kterou si již dnes kupují vlády zemí s velkým nerostným bohatstvím. Technologická společnost, která nespadá do západní sféry civilizace, která nyní prochází řízenou demolicí. Je dobrý nápad, schovat tam své úspory před řízeným krachem?

Pokud jste pochopili, co se dnes na světě odehrává a chcete se v rámci svých možností co nejlépe ochránit, registrace pro nákup podílů této technologie je zde 👉 http://bit.ly/SkyWayREGISTER

Ochránit stojí za to jakoukoliv částku – i pár tisícovek. A i z malého semínka, může vyrůst velký strom. Pokud bylo zasazeno do úrodné hlíny. A já vím, kde se taková nachází.